რიცხვი 

დრო 

სპექტაკლი 

თეატრი 

ლოკაცია

21

ივლისი

20:00

სენეკა, ევრიპიდე, მიულერი

„მედეა, გაძევებული

რეჟ:ო. ხოჯაკული

„ორზუ არტს თეატრალური კომპანია“

ლონდონი/ დიდი ბრიტანეთი

მალთაყვის სანაპირო

22

ივლისი

16:00

ი.ჭავჭავაძე

კაცია-ადამიანი?!

რეჟ: ლ. წულაძე

თელავის ვაჟა-ფშაველას სახ. პროფესიული სახელმწიფო დრამატული თეატრი

ურეკის კულტურის სახლი

20:00

ა. რუბინოვასი

სპექტაკლი სპექტაკლის შემდეგ

რეჟ: ა. კატუნინი, ვ. ჩიგლიაევი

„დამოუკიდებელი პროექტი“

კიევი/უკრაინა

ფოთის ფოლკლორის ცენტრი

23

ივლისი

16:00

სულხან საბა ორბელიანი

„სიბრძნე სიცრუისა“

რეჟ: თ. ხიზანიშვილი

დმანისის ზ. კვერენჩხილაძის სახ. პროფესიული სახელმწიფო დრამატული თეატრი

კოლხური კულტურის მუზეუმი

20:00

ა.სტრინდბერგი

„ფრეკენ ჟული“

რეჟ: ი. ქორქაშვილი

გორის გ. ერისთავის. სახ. პროფესიული სახელმწიფო დრამატული თეატრი

საქართველოს სახელმწიფო ჰიდროგრაფიული სამსახური

 

   24

ივლისი

20:00

მ. სამანიშვილის ვარსკვლავის გახსნა

ქუთაისის ლ. მესხიშვილის სახ. პროფესიული სახელმწიფო დრამატული თეატრი

ქუთაისი

 

    25

ივლისი

 

 

16:00

ფ. არრაბალი

„პიკნინი“

რეჟ: გ. ოსეფაშვილი

რუსთავის გ. ლორთქიფანიძის სახ. მუნიციპალური თეატრი

მალთაყვის ტყე-პარკი

20:00

ნ. მირზიაშვილი

„მაცეკვე ტანგო“

რეჟ: კ. გოგიძე

სენაკის აკ. ხორავას სახ. პროფესიული სახელმწიფო დრამატული თეატრი

ფოთის ფოლკლორის ცენტრი

 

    26

ივლისი

 

 

16:00

თ. ჯუჯენოღლუ

„ზვავი“

რეჟ: ი. გოგია

ხულოს პროფესიული სახელმწიფო დრამატული თეატრი

ფოთის ფოლკლორის ცენტრი

20:00

უ. შექსპირი

„მეფის კანონი“

რეჟ: კლაუდიო დე მალიო

„კომედია დელ არტე საქართველოში“

სასტუმრო“ანდამატი“

 

    27

ივლისი

 

 

 

 

16:00

ე. შმიტი

„ანა ფრანკის დღიური“

რეჟ: ქ. პრუსი

„ახალი თეატრი“  ზაბჟე.

პოლონეთი

ფოთის ფოლკლორის ცენტრი

20:00

თ. ბართაია

„სათამაშო პისტოლეტი“

რეჟ: ვ. ჩიგოგიძე

ოზურგეთის ალ. წუწუნავას სახ. პროფესიული სახელმწიფო დრამატული თეატრი

ოზურგეთი

    28

ივლისი

16:00

„კავშირი“

რეჟ: ნ. ვალაჯამი

აურა ჯგუფი

თეირანი/ირანი

ფოთის ფოლკლორის ცენტრი

19:00

გ.გორინი

„მიუნჰაუზენი“

რეჟ: კ. აბაშიძე

ქუთაისის ლ. მესხიშვილის სახ. პროფესიული სახელმწიფო დრამატული თეატრი

ქუთაისი

 

 

29

ივლისი

16:00

უ. შექსპირი

„რომეო და ჯულიეტა“

 

რეჟ: ნ. ჩიკვაიძე

ბათუმის თოჯინებისა და მოზარდ მაყურებელთა პროფესიული სახელმწიფო თეატრი

ბათუმი

 

20:00

ნ. სადღობელაშვილი

ედიტ პიაფი

რეჟ: გ. სიხარულიძე

ბათუმის ილ. ჭავჭავაძს სახ. პროფესიული სახელმწიფო დრამატული თეატრი

ბათუმი

30

ივლისი

20:00

დ. ხორბალაძე

‘მკვდარი ქალაქები“

რეჟ: მ.  ჩარკვიანი

ფოთის ვ. გუნიას სახ. პროფესიული სახელმწიფო დრამატული თეატრი

ჰიდრომელიორაციული

ტექნიკური სასწავლებელი